Sevim'in hikayesi

10 Ağustos 2017 Perşembe Yorum YapAdım sevim, son paylaştığınız hikayeden cesaret aldım, kabul ederseniz bende artık hikayemi anlatmak istiyorum.

Altı yaşımdaydım.O zaman köyde oturuyorduk, hiç bir zaman yaşıtlarım gibi evcilik yahut diğer oyunları oynamazdım.İlim gücüm gizlice abimin kalemlerini defterlerini katıştırıp bir şeyler yazık çizmekti.Bu yüzden hep tartışırdık abimle.Annem abimle olan bu tartışmalarımızı akranlarım gibi evcilik oynamadığımı konu komşuya anlatırdı.Bir gün yine abimin çantasını karıştırıp kalem buldum ve kendimce bir şeyler çizdim, köy yerinde kalem kağıt zor bulunduğu için abim hep kızardı bana ve yine kızmıştı.

Bende ağlayarak dışarıya çıktım, evimizin yakınında harabe bir ev vardı tüm pencereleri kapatılmış, içeriye ışık girmezdi.Oraya doğru gittim ve elime aldığım çubukla yerlere bir şeyler çizdim.O sırada birden E. abimin sesini duydum.Ne yapıyorsun burada niye ağlıyorsun dedi bende olanları anlattım.Sonra bana dedi ki "ben geçen gün ilçeye gittim bir sürü kalem aldım istersen sana verebilirim" Bende tabi ki isterim ,keşke öz abim sen olsaydın E. abim dedim.

Ama bir şartım var, dedi. Bunları hakketmek istiyorsan bana korkusuz olduğunu kanıtla bu evin içine gir çık dedi.

 Bende o anki sevinle tabi ki yaparım dedim ve kapıyı aralayıp içeri girdim.Tam arkamı dönüp çıkacakken kapının kapanma sesini duydum.Çıglık attım E. abim ben buradayım korkma dedi.Bende girdim işte hadi kalemleri ver dedim.O sırada ağzımı tuttu, keskin tütün kolonyası kokusu geldi burnuma.Altı yaşındaki ufacık bir çocuktum o ufacık bedenimi taciz etti.Altıma işediğimi hatırlıyorum.Taciz bitince boğazıma sarıldı , bunu kimseye anlatmayacaksın yoksa seni burada öldürürüm dedi.

Şu an yazarken bile ellerim titriyor, bende koşa koşa eve gittim annem altıma işediğim için ağladığımı sandı, banyoya soktu beni ve kızmadım artık ağlama dedi.Nereden bilecekti ömür boyu yüreğimde taşıyacağım yara için ağladığımı.

Kalçam da kan fark etti bir yerden mi düştün yine kanatmış sın bir yerlerin çizilmiş dedi, hiç bir şey söyleyemedim.O üzerimden su döktükçe hıçkıra hıçkıra boğuluyordum.Hiç kimseye hiç bir şey anlatamadım korktum, kendime hep kirli hissettim kendi öz abimden bile kaçtım.

Şimdi ne zaman tütün kolonyası kokusu duysam  o anı hatırlıyorum.Bazı şeyler atlatılmıyor, bazı şeyler hiç geçmiyor,

Kendimi kötü hissettiğim için devam edemeyeceğim affedin beni.Teşekkür ederim.


Etiketler: , , , , ,

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Hoşlandığın Erkeği Elde Etmenin Yolları

Bu Blogda Ara


EN ÇOK OKUNAN YAZILAR

SON YORUMLAR