Üniversite aşkım

31 Temmuz 2017 Pazartesi Yorum YapHikaye şahsıma ait gerçek yaşanmış anılardan oluşmaktadır,sabır ile okuyan herkese teşekkür ederim.

Hikaye


Üniversiteye yeni geldiğim sene.Biraz toyum biraz heyecanlı.Küçük şehirden gelmişiz İstanbul'a. Bahçeşehir'de hazırlık okuyorum hayaller onlar bunlar derken ilk altı yedi ayı yedik.

Hazırlık bizde başka kampüs, Beşiktaş'taki kampüse gittim, ders çıkışı arkadaşımın yanına geçtim.Oda bölümden arkadaşlarıyla oturuyor hazırlığı atladı o tabi okulda subway'de yemek yiyorlar.

Girdim subwaye çokta kalabalık etraf aradım bunları baktım oturuyorlar köşede 4 kız 1 erkek.Masadakiler gördüler beni, ben bir tek benim arkadaşımı tanıyorum.Ben arkadaşıma geliyorum işareti yaptım ama masada bir kız var gördüm aptala döndüm sarhoş gibiyim.Kız gelecek kişinin ben olduğumu anladığında bana bir gülümsedi, masaya oturdum.

Kendimce girişken bir kişiliğe sahip olmama rağmen kitlendim bir anda, kıza bakıp bakıp dalıyorum.İki yıldan fazla oldu ama hala hatırlarım sağ aylaynır daha uzun çekilmişti istemeden.Kıyafetleri aklımda unutmam siyah bir t-shirt siyah yırtık bir kot beyaz ayakkabı küpesi her şeyi hala aklımda.O an aşık oldum kıza kendimce "evet ya bu işte tamam buldum" dedim.Her şey tamamdı kısacası benim için, kızımın güzelliğini alacağı annesini bu kızdı karar vermiştim o an.

Şoku attım üzerimden konuşmaya başladık, bir kız bu kadar kusursuz olamazdı her şeyiyle konuşması söyledikleri yüzü gözü karşı her şeyi işte.Çok tatlı bir konuşma geçerken o erkeğin elini kızın omuzuna koymasıyla yumruk yemiş gibi oldum anladım ki, sevgilisi o çocuk.Yakışmaz dedim çektim kendimi geri,konuşmayı uzatmadım...

Biraz daha oturmaya devam ettik sonra biz sinemaya gidiyoruz deyip kalktılar, bende arkadaşımla yola koyuldum yürüyoruz "haberin olsun biz bir gün bu kızla sevgili olacağız ve evleneceğiz " dedim.Dalga geçti benimle eve geçtim Youtube'de takılıyorum.O gün şans eseri hayatımda ilk kez James Blunt Youre beautifulu dinledim.

-She smiled at me the subway ( tamam belki metroda görmedim ama mekanın adı subway'di.)

Şarkı sözleri çok manidar geldi ve beni etkisi altına aldı tüm gecemi hayalimde o kız kulaklarımda bu şarkıyı dinleyerek geçirdim.

Şimdi ne zaman dinlesem o gün aklıma gelir endişeli aptal hallerimi hatırlarım.

Hikaye gerçek ve yaşanmaya devam etmekte ve sonu yok, okuduğunuz  için teşekkür ederim. Adımın paylaşılmasını istemiyorum.


Son,,Etiketler: , , , , , ,

1 yorum:

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Hoşlandığın Erkeği Elde Etmenin Yolları

Bu Blogda Ara


EN ÇOK OKUNAN YAZILAR

SON YORUMLAR